*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...

Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::

PrijemPrijem  Portal*Portal*  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Predlozi za 2. broj cxasopisa ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

Broj poruka : 1776
Godina : 22
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Mar 16, 2009 10:59 pm

Pa ako mozesx molim te postawi ..

Prijatelj si sa poznatim facama
Prijatelj si sa poznatim facama

Broj poruka : 2578
Datum upisa : 28.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sre Mar 18, 2009 4:29 pm

NENAD - VIP ALL STAR

Nenad Čanak, prvi političar koji je ušao u kuću „Velikog brata", danas će je na nekoliko sati napustiti kako bi otišao u Skupštinu i glasao o zakonu o zabrani diskriminacije, ali će se ubrzo vratiti u rialiti šou.
Današnje glasanje u Skupštini veoma je važno za vladajuću koaliciju koja je jedva namakla većinu za glasanje, te je kratak izlazak političara iz VB bio neminovan, a organizatori su odlučili da Čanku obezbede odsustvo.
- Čanak će u spoljnom svetu provesti toliko vremena koliko mu je potrebno da obavi sve svoje političke dužnosti, a onda će biti vraćen u svet iza kamera - ispričao je dobro obavešten izvor, navodeći da niko ne zna koliko će dugo političar boraviti u kući.

Aleksandra Jerkov, članica predstavništva Čankove stranke LSV, prekjuče je za „Blic" najavila da će on napustiti kuću.
- On mora da dođe u Skupštinu zbog glasanja na završnoj sednici povodom zakona u oblasti pravosuđa i rasprave o antidiskriminacionom zakonu koji je za našu stranku veoma važan - rekla je Aleksandra Jerkov.
S obzirom na to da je ulazak u kuću bio Čankov lični izbor, vrlo je moguće da će se ovaj političar u „Velikom bratu" zadržati više nego što je predviđeno. Početni plan je bio da Čanak u kući ostane sedam do deset dana, koliko je i uzeo neplaćenog odmora u Skupštini, ali izgleda da je odlučio da svoje učešće u serijalu malo produži.

hEhE MOZE OVO !!! LOL !!! xD !!! <3
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
...Zw0nc!ca....
~Music ADMIN~

Broj poruka : 1759
Godina : 21
Nesto o tebi ... : Super admin..=)
Zaljubljena
Iskrena, bez dlake na jeziku
Najwisxe wolim my B.F.F.
LOODACHU......!!...mwaah....=)))

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sre Mar 18, 2009 4:34 pm

EE...XWALA MIKI....Bice u cxasopisu.....

Upoznajes se sa muzickim svetom

Broj poruka : 210
Nesto o tebi ... : Pa ovako....xD Ja sam Bojana 94' samo godiste...treniram odbojku, volim Rbd a obozavam OT BEND najvise Nikolu Paunovica itk....x))
Datum upisa : 22.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sub Mar 21, 2009 12:50 am

nesto o vb i Nikoli Paunovicu ili OT bendu. ..
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sub Mar 21, 2009 12:57 am

Da , da swe je to super .. Ali ae molim was postawljate neke interwjue i tako to .. molim was !!!

Uzivas u najnovijim hitovima

Broj poruka : 354
Nesto o tebi ... : ...
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Ned Mar 22, 2009 12:42 am

kad izlazi?Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vanessa-ashley.com
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Mar 23, 2009 3:52 pm

Pa nznm ja sam basx zauzeta kao i druga adminka zao nam je zbog zakasxnjenja !!! mwaa

Broj poruka : 332
Nesto o tebi ... : Jako wolim da pricam,druzeljubiwa,obbo da sklapam nowa prijateljstva...msm sta reci od mene....xD
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Mar 23, 2009 3:58 pm

Mogu nekako da pomognem?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.wannesa-ashley4ever.4forum.biz
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Mar 23, 2009 5:03 pm

Mozesx xD .. Samo daj neki intervju ili slicxno xDD mwaa

Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 88
Nesto o tebi ... : I am The METAL PRINCESS
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Apr 06, 2009 1:58 pm

ako zelite stavite ovo pls, ako ocete ja mogu da napravim stranu Very Happy

Citat :
Silenoz i Galder od Norveskog benda DIMMU BORGIR su radili s ESP gitare kreirati najnovijim dodacima na LTD Signatura Serije line: u LTD Okkultist i Shadow LTD.

Silenoz komentare na svojim potpisom LTD Okkultist:

Obje su naši običaji za skoro 2 godine. Svirali smo s njih na posljednjih nekoliko ture i oni su bas dobre . Oni mogu izdržati količinu silovanje putu im dati kao što je, naravno, vrlo važna stvar! Lokacije za umetnuti, odaberite prozore i preklopni prekidači su na naš točnim specifikacijama. A mislim točno u svakom smislu te rijeci. Taj je zašto je bio užitak igrati ga napokon nakon što je učinjeno realizirati je upravo ono što sam tražio i zamisliti da se sviđaju. The upravljanja, oblik i izgled, da ne spominjem zvuk i odgovora / napad daje onima loše dupe motika-up-a kao string-kroz tijelo gitare! Moj model ima mahagoni tijelo, javor vrat sa ebanovina vrat, 42 mm standardna orah, tanki vrat U kontura, 22 XJ frets, crni niklovog hardver, ESP locking tuneri, Tonepros zaključavanje TOM, Seymour Duncan AHB Metal-2 (B) / AHB-1 (N) odabrati aktivne prozore i metalik, duboka crvena tamnocrvena završiti. Ljudi će znati prisutnost ovog monstruma. Nakon što su probali, itll se samo sebi. Njegova arsenala iz ponora!

Galder čekove u njegovoj LTD Shadow:

Kada smo odlučili [rad s ESP], to sve ode dosta brzo i to sve desilo u roku od nekoliko mjeseci. Imam različite ideje za gitare, tako da na kraju dana, morao sam odlučiti koji smjer uzeti spec-i završiti-mudar, pa sam dobio sve što sam želio. Imam mahagoni tijelo i vrat javor sa ebanovina fingerboards. Isprva sam želio šiziti sa dizajnom, ali u zadnji tren odlučio da ga smirim malo. Im o vrlo sretan put je okrenut vanjska strana. Njegova propisnu metal gitara!

http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/89/l_c4c9a95d1ceb46c8a3d1ba189de75617.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/79/l_470be21d5e5c43e598af76bae04975ed.jpg
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Apr 06, 2009 4:13 pm

^ ^ Ti naprawi stranu .. slobodno .. pa ako nam se swidi bice u cxasopisu !!!

Broj poruka : 182
Nesto o tebi ... : BAvila sam se baletom 8/5 godina. Sad treba da se upisem na aikido... Imam 4 The best drugarice: Tara, Mina, Ana i Tijana.
Datum upisa : 10.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Apr 06, 2009 9:52 pm

moze o Avrilinom Black star parfemu? Ja mogu da ti nabavim neke clanke, a ti ih preuredi.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://[url=http://avrilbalkan.tk][img]http://www4.slikomat.com/
MetalPrincess
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 88
Nesto o tebi ... : I am The METAL PRINCESS
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Uto Apr 07, 2009 2:01 pm

ja sam napravila i poslala ti na PM
Nazad na vrh Ići dole
*...<3Dakica<3...*
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 95
Nesto o tebi ... : <ja o sebi nemam da kazhem nish.....znate wec swe...><><><><><><><><>
Datum upisa : 16.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Apr 13, 2009 10:09 am

<jer mozxete da prewedete teks na srpsky 0d lady gage pocer face???>
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Apr 13, 2009 1:21 pm

Mozda xDD P0kusxacemo . xDD

Broj poruka : 214
Godina : 19
Nesto o tebi ... : Hip-Hoperka....Luda...Veeeoma Luuda....I ja trenirati Odbojka!!!
Datum upisa : 08.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Čet Apr 16, 2009 11:16 pm

ma moze i da bude srpsko-engleski,zar ne? :loll:
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~

Broj poruka : 2237
Godina : 25
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pet Apr 17, 2009 12:40 am

mogu ja da probam to za text, ako hocete, ali imam samo jedan predlog shto se 2. br. chasopisa tiche:
DA IZADJE!!!!

~Music ADMIN~

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pet Apr 17, 2009 1:46 pm

Imam i ja predlog da IZADJE .. Ali t0 je nemoguce, Zwoncxicxa nije sad tu .. Ja cu se p0truditi , ali ..

Broj poruka : 113
Nesto o tebi ... : Ja sam Sladja ...96 sam...i'am fb...obbo pcd..volim da slusam muziku punooo...& co...

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sub Apr 18, 2009 11:44 am

♪ MuSiC GiRl ♪ ::
Da , da swe je to super .. Ali ae molim was postawljate neke interwjue i tako to .. molim was !!!
Ja imam sliku i text za nesx vezano za Dulce,poslacu ti PM
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.only-fun.co.cc
!MissPopTrash!

Broj poruka : 302
Nesto o tebi ... : Zovem se Bojana Smile Obozavam muziku i ples Smile
Datum upisa : 23.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sre Apr 29, 2009 11:31 am

Mozete li da ubacite nekoliko najgorih estetskih operacija ikada? Very Happy
Imam clanak i slike o tome... PA ako zelite poslacu ga nekome od vas na PM Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sre Apr 29, 2009 11:51 am

Sxaljite swee to sxto imatee !! HvAlA VaM .. JuBaC

Broj poruka : 210
Nesto o tebi ... : Pa ovako....xD Ja sam Bojana 94' samo godiste...treniram odbojku, volim Rbd a obozavam OT BEND najvise Nikolu Paunovica itk....x))
Datum upisa : 22.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Sre Apr 29, 2009 7:48 pm

Kada ce vise da izadje?? xD
Nazad na vrh Ići dole
*...<3Dakica<3...*
Pocetnik
Pocetnik

Nesto o tebi ... : <ja o sebi nemam da kazhem nish.....znate wec swe...><><><><><><><><>

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Čet Apr 30, 2009 10:52 am

ja sma poslala neko pismo a sacu i jedan rad da vam posaljem!
Nazad na vrh Ići dole
emmakg

Broj poruka : 373
Godina : 28
Nesto o tebi ... : Idem na fax.................Volim da slusham muziku...................
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pet Maj 01, 2009 6:45 am

KAD IZLAZI 2.BROJ???????????????
Nazad na vrh Ići dole
*...<3Dakica<3...*
Pocetnik
Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Pon Jun 15, 2009 3:44 pm

emmakg ::
KAD IZLAZI 2.BROJ???????????????
da,slazem se i postavljam isto pitanje!!!Kada????????
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi za 2. broj cxasopisa ...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Novi broj magazina “TV Novele” donosi: Rulji zbog Anhelik pretukao paparaca! Burak Ozdživit: prava istina o raskidu! Nandiš na kolenima: Rašmi, vrati se!
» Septembarski broj TV Novela donosi...
» Novi broj Alo novina je u prodaji s dodatkom ALO! novele
» Februarski broj TV Novela donosi! Konačno kraj serije Odbačena! Anai šokira: Udaje se za nasilnika!
» Izašao novi broj časopisa TV Novele!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Forumski casopis::.. :: ..::Komentari na casopis::..-
Skoči na: