*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...

Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::

PrijemPrijem  Portal*Portal*  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~

Broj poruka : 1776
Godina : 22
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

PočaljiNaslov: Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?   Sub Feb 14, 2009 2:13 pm

Najkontroverzniji učesnik „Operacije trijumf“ Danijel Pavlović i njegova najbolja drugarica Milica Majstorović pre neko veče bili su počasni gosti žurke koju je organizovao modni studio „Tatoo“ u jednom beogradskom klubu. Kako je veče odmicalo, tako je i atmosfera postajala užarena, a bivši studenti su se potpuno opustili, verovatno zaboravivši da su sada poznati i da ih blicevi svuda prate

Naime, mladi Kragujevčanin se nije odvajao od seksi „Modelsice“ Anastasije Buđić, čak su izvodili i „prljavi ples“ što se na fotografijama jasno vidi. Milica je, sa druge strane, očigledno odlučila da preboli nedavni raskid sa perspektivnim plivačem Ivanom Lenđerom, pa se brže bolje bacila u zagrljaj izvesnog Aleksandra Kojića, manekena pomenute agencije. Bilo kako bilo, očigledno je da se Danijel i Milica ludo zabavljaju i uživaju u slavi koju im je „Operacija trijumf “ donela. Možete samo zamisliti koliko će se radovati ukoliko uspeju da krenu put Moskve sa pesmom „Hejter“ koju će izvesti početkom sledećeg meseca na „Beoviziji“.

I MALO SLIKA :

Pa sxta mislite ???

Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima

Broj poruka : 354
Nesto o tebi ... : ...
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?   Uto Feb 24, 2009 4:46 pm

mislim ono...mladi su,nek se zabavljaju...lol... Laughing
A pesma H8ER je supeer!Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vanessa-ashley.com
I`m crazy girl
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?   Uto Feb 24, 2009 7:49 pm

*~*M*i*Lj*A*n*A*~* ::
slazem se
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
ENA*
Prijatelj si sa poznatim facama
Prijatelj si sa poznatim facama

Broj poruka : 1170
Nesto o tebi ... : Zowem se Milena,95. sam godiste,iz KG-a sam,wolim da slusam glasnu muziku,da pricam preko telefona,da kucam poruke,........itd........itd..........itd........
Datum upisa : 30.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?   Pet Feb 27, 2009 5:27 pm

I`m crazy girl ::
*~*M*i*Lj*A*n*A*~* ::
slazem se
I JA SE SLAZEM
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://bestrbd.go-board.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?   

Nazad na vrh Ići dole

Danijel dohvatio Anastasiju, Milica našla novog dečka?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Počinje snimanje novog ciklusa serije “Zvezdara”!
» Zvonko Bogdan
» Ništa novog po zavšetku "Oprezno s anđelom"
» Kud puklo da puklo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: